O nas

PrzepisyAZ.pl to rewelacyjne przepisy kulinarne, opatrzone wyjątkowymi a zarazem wysokiej jakości zdjęciami. Wszystkie prezentowane w naszym portalu dania zostały przez nas wykonane i co ważne zjedzone :)

Gotując dla Was posiłki i przygotowując na ich podstawie przepisy staramy się je tak robić, aby były lekkie, smaczne i przede wszystkim zdrowe. Za każdym razem chcemy odkrywać nowe nieznane smaki i aromaty. W kuchni wzorujemy się na daniach znanych z krajów basenu Morza Śródziemnego, przepisach z Dalekiego Wschodu. Nie są nam obce także smaki Indii, Europy oraz kuchnia Polska.

Czego u nas nie znajdziecie? W procesie gotowania za wszelką cenę staramy się unikać gotowych sosów, dań z "torebki", dań z garmażerki, mieszanek przypraw, których głównym składnikiem są konserwanty oraz sól.

Kto tworzy PrzepisyAZ.pl?

Portal kulinarny PrzepisyAZ.pl tworzą trzy osoby - Paulina, Alicja i Tomek.
Paulina odpowiada za kulinarne przepisy i inspiracje w kuchni, przyrządza pyszne dania i pozwala ekipie je zjeść ;-)
Alicja zajmuje się naszym Facebookiem, marketingiem i reklamą.
Tomek odpowiada za stronę techniczną portalu. Zajmuje się również fotografią i przygotowaniem zdjęć do publikacji w serwisie.


Ponadto:

Przygotowaliśmy dla Was możliwość zakładania kont w portalu PrzepisyAZ.pl dzięki czemu możecie prowadzić własną książkę kucharską z ulubionymi daniami, dodawać przepisy i dzielić się nimi ze znajomymi.

Mamy wielką nadzieję, że zawarte w portalu przepisy staną się dla Was inspiracją do odkrywania nowych smaków, aromatów oraz zakamarków kulinarnego świata, a gotowanie dostarczy Wam wiele satysfakcji i będzie świetną zabawą.
Jak mawiają Francuzi Bon Apetit!
Paulina